З 4 по 8 листопада 2019 р. відповідно листа Департаменту освіти і науки Хмельницької обласної державної адміністрації № 01 – 4515/21/2731 – 41/2019 «Про проведення тижня знань з основ безпеки життєдіяльності в дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах Хмельницької області» та плану роботи навчального закладу у ДНЗ «Лісоводський ПАЛ» пройшов тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності, під час якого було проведено навчання у 4 етапи:

1 етап — «Пожежа»;

2 етап — «Вогнегасник»;

3 етап — «Рятування на воді»;

4 етап — «Електробезпека».

Навчання проходили з участю:

- Городоцької 39 державної пожежно-рятувальної частини;

- місцевої пожежної команди с. Лісоводи;

- медицини катастроф;

- поліції;

- ремонтної бригади Городоцької РЕМ;

- ремонтної бригади Городоцької філії ПАТ Хмельницькгазу.

На заходах крім учнів ліцею були присутні учні Лісоводської ЗОШ І-ІІІ ступенів, які мали можливість побачити імітовану пожежу у гуртожитку та дії пожежних команд під час евакуації потерпілого, процес гасіння вогню. Цікавим та навчальним було рятування потопаючого на воді. Учні ліцею та школи були учасниками навчання як правильно користуватися вогнегасником. Цінним було імпровізоване дійство рятування потерпілого водія під час аварійної ситуації, коли він був защемлений у автомобілі та здійснювались роботи щодо його порятунку.

Цікаву змістовну лекцію провела завідуюча Лісоводською амбулаторією загальної практики сімейної медицини Ковш Л.І., яка ознайомила присутніх із основним правилом першої домедичної допомоги потерпілим, змістовною була розповідь представника ремонтної бригади Городоцького РЕМу про електробезпеку та правила поводження з електроприладами.

Проведений тиждень з основ безпеки життєдіяльності у ліцеї дав можливість всім учасникам здобути теоретичні знання, побачити на практиці яскраві дійства рятувального характеру, а це сприятиме у майбутньому їх захисту від різних небезпек у житті та побуті.

/Files/images/DSCN1651.JPG/Files/images/ohorona_prats/DSCN1653.JPG