/Files/images/20170124_110104.jpg/Files/images/20170124_110129.jpg

Дідула А. С. – закінчив Пінський інженерно-педагогічний технікум в 1985 році за спеціальністю механізація сільськогосподарської техніки, механік, майстер виробничого навчання. Стаж роботи у ліцеї - 32 роки. Працює майстром виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст с\г виробництва категорії «А1», «А2», «В1»; Водій автотранспортних засобів категорії «С». Має 12 тарифний розряд, педагогічне звання – майстер виробничого навчання І категорії. Надзвичайно відповідальний, дисциплінований працівник, знавець своєї справи, педагог з великої літери.

Використання карток для індивідуальної роботи, логічних схем, опорних конспектів – відпрацьована методика проведення уроків виробничого навчання Анатолієм Сергійовичем.

Принципи діяльності Дідули А. С. – точність, акуратність, глибокі теоретичні знання, відмінні практичні навики. Цьому навчає, це передає своїм вихованцям.

/Files/images/145.jpg

Одукалець Володимир Михайлович – закінчив Харківський ІПТ в 1988 році за спеціальністю механізація сільськогосподарської техніки, механік, майстер виробничого навчання. Стаж роботи у ліцеї 27 років. Працює майстром виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонтну с/г машин та устаткування; Тракторист-машиніст с\г виробництва категорії «А1», «А2»; Водій автотранспортних засобів категорії «С». Має 12 тарифний розряд. Відданий педагог, справжній наставник учнів, висококваліфікований фахівець у своїй галузі, талановита та всебічно розвинена людина.

Уроки Володимира Михайловича – це співпраця з кожним учнем, грамотно організована самостійна робота учнів на уроках виробничого навчання. Учні Володимира Михайловича - щирі трударі землі.

/Files/images/20170124_104717.jpg/Files/images/20170124_104654.jpg

Дятло Михайло Васильович – закінчив Новоушицький сільськогосподарський технікум в 1978 році за спеціальністю механізація сільськогосподарської техніки, механік, майстер виробничого навчання. Стаж роботи 36 років. У ліцеї працює майстром виробничого навчання з професії «Слюсар з ремонтну с/г машин та устаткування; Тракторист-машиніст с\г виробництва категорії «А1», «А2»; Водій автотранспортних засобів категорії «С». Має 12 тарифний розряд. Освічена, гарна людина, знавець своєї справи, здібний педагог в системі професійної-технічної освіти.

Досвід його об’єднує у собі методику використання тестових завдань різних складностей під час проведення уроків виробничого навчання.

Учні Михайла Васильовича знають, люблять техніку, цінують землю і працю на ній.

/Files/images/20170124_2.jpg

Здоровик Володимир Павлович – закінчив Харківський інженерно-педагогічний технікум в 1998 році за спеціальністю механізація сільськогосподарської техніки, механік, майстер виробничого навчання. Стаж роботи у навчальному закладі 34 роки. Працює майстром виробничого навчання з професії «Тракторист-машиніст с\г виробництва категорії «А1», «А2», «В1»; Водій автотранспортних засобів категорії «С». Має 12 тарифний розряд. Справжній практик, грамотний педагог, експериментатор.

Досвід Здоровика В. П. – це активні методи навчання, застосування інструкційно-технологічних карток на уроках виробничого навчання, які допомагають учням засвоєнню раціональних способів виконання конкретного трудового процесу.
Володимир Павлович – істинний хлібороб, який знає і любить працю на землі і цьому ремеслу навчає своїх учнів.

/Files/images/20170124_112549.jpg

Самбор Надія Антонівна – закінчила Харківський сільськогосподарський інститут в 1987 році із спеціальністю агрономія. Стаж роботи у ліцеї 35 роки. У навчальному закладі працює майстром виробничого навчання з професії «Кухар; Кондитер». Має 12 тарифний розряд, педагогічне звання – майстер виробничого навчання ІІ категорії. Ділова, принципова, вимоглива до себе та учнів.

Досвід її роботи – це виробнича і творча лабораторія пошуків та знахідок. Багато уваги майстер виробничого навчання приділяє дослідницькій роботі. Надія Антонівна вважає, що її учні завдяки своїй майстерності можуть нагодувати всю Україну.

/Files/images/20170124_112632.jpg

Одукалець Оксана Володимирівна – закінчила Хмельницьке педагогічне училище в 1990 році та ТОВ «Інфосервіс» в місті Городоку у 2004 році. Стаж роботи - 23 роки. Оксана Володимирівна - майстер виробничого навчання з професії «Кухар; Кондитер». Має 12 тарифний розряд. У ліцеї працює з 1999 року. Вона толерантний, грамотний педагог, надзвичайно терпляча, інтелігентна людина, яка знає міру, відповідальна у всьому, цінує час, вміє працювати, знає теорію і практику.

Досвід Оксани Володимирівни – застосування інноваційних технологій, мультимедійних презентацій на уроках виробничого навчання.

Учні Оксани Володимирівни – це висококваліфіковані спеціалісти, які володіють кулінарним мистецтвом, знають кондитерську справу.

/Files/images/20170124_112417.jpg

Ткачук Галина Євгенівна – закінчила Тальянівський радгосп-технікум в 1977 році за спеціальністю агрономія. Стаж роботи у ліцеї 40 років У навчальному закладі працює майстром виробничого навчання з професії «Кухар; Кондитер». Має 12 тарифний розряд, педагогічне звання – майстер виробничого навчання ІІ категорії. Великий, практик, творча особистість, справжній педагог.

Почерк майстра виробничого навчання найяскравіше демонструється у пропаганді «здорового харчування» під час проведення уроків виробничого навчання. Творчий доробок Галини Євгенівни має глибоку наукову і фахову основу. Його одночасно можна розглянути і як психолого-педагогічний аспект виховання і як експериментальне впровадження навчальної ідеї.Випускники Галини Євгенівни – висококваліфіковані фахівці, які працюють у різних куточках України та за її межами.