/Files/images/IMG_20170125_101804.jpg

Куліковський Аполінарій В’ячеславович

(Роки керівництва – 1970-1978 )

Куліковський А. В.- перший директор навчального закладу.
За роки управлінської діяльності у Лісоводському професійно-технічному училищі № 10 було створено 5 навчальних кабінетів, лабораторію трактористів, слюсарну майстерню та майстерню електрозварювання, їдальню, бібліотеку з читальним залом, гуртожиток на 50 ліжок, збудовано навчальний корпус, складські приміщення.

Аполінарій В’ячеславович дав старт для реалізації творчих задумів Г. І. Ткачука, Великого хлібороба, господарника, тодішнього голови колгоспу «Україна» села Лісоводи; майбутньому життю, процвітанню нинішньому ДНЗ «Лісоводський ПАЛ».

/Files/images/Безымянный.jpg

Косовський Віктор Станіславович

(Роки керівництва – з квітня 1978р. по серпень 1979р.)

За час керівництва:

1. Збудовано стелу при в’їзді в СПТУ – 10.
  2. Розпочато будівництво гуртожитку.
  3. Брав активну участь в розробці проектної документації на будівництво 4-х квартирного житлового будинку, навчальних майстерень та адміністративного корпусу.

/Files/images/фото Гут.jpg

Гут Іван Дмитрович

(Роки керівництва – 1979 – 2014)

За роки управлінської діяльності Гута І. Д. у Лісоводському професійно-технічному навчальному училищі № 10, тепер - ДНЗ «Лісоводський ПАЛ» було збудовано і введено в дію:

- житлові будинки для працівників на 4 квартири, згодом на 8 квартир;
- гуртожиток для учнів на 360 місць;
- громадсько-побутовий корпус;
- корпус навчально-виробничих майстерень.

Дякуючи Івану Дмитровичу училище виросло і перетворилось у сучасний навчальний заклад, який підготував понад 10 тис. кваліфікованих робітників.

Гут І. Д. – викладач вищої кваліфікаційної категорії, має педагогічне звання – «Викладач – методист», нагороджений значком ім. Макаренка, чисельними Почесними грамотами, дипломами Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА, Міністерства освіти і науки України, він є відмінником освіти України.