Серпень
1 Організація навчально-виробничого та навчально-виховного процесу у ДНЗ «Лісоводський ПАЛ» у 2017-2018н.р. Романчук М.А. Коцур Є.М.
2 Розгляд плану роботи ДНЗ «Лісоводський ПАЛ» на 2017-2018н.р. Боровик О.В.
3 Розгляд педагогічного навантаження ІПП на 2017-2018н.р. Боровик О.В.
4 Інформація приймальної комісії щодо комплектації навчальних груп першого курсу станом на 30.08.2017р. Коцур Є.М.
5 Аналіз організації і змісту методичної роботи відповідно до Положення про методичну роботу в ПТНЗ Байзан О.М. Голови методичних комісій, Методичні керівники навчально-виробничої діяльності ІПП
6 Різне
Жовтень
1 Стан комплексно-методичного забезпечення навчально-виробничого процесу у ліцеї. Байзан О.М.
2 Робота предметних гуртків та їх роль у розвитку технічної творчості учнів ліцею Романчук М.А. Осика П.В.
3 Стан профорієнтаційної роботи, її дієвість та шляхи удосконалення. Коцур Є.М.
4 Допуск учнів випускної групи до ДКА. Умови, порядок складання ДПА у формі ЗНО (з укр.мови) Романчук М.А,
Листопад
1 Розгляд правил прийому учнів у ДНЗ «Лісоводський ПАЛ» на 2018-2019н.р. Боровик О.В.
2 Про відрахування учнів ДНЗ «Лісоводський ПАЛ» Романчук М.А.
3 Різне
Грудень
1 Стан проведення виробничого навчання в навчальних майстернях. Шляхи підвищення якості проведення занять з виробничого навчання Осика П.В. Улашкевич О.Є
2 Шляхи і методи розвитку творчих здібностей учнів, система роботи педагогічних працівників з обдарованими учнями. Коцур Є.М.
3 Про роботу методичних комісій з вивчення та впровадження передового педагогічного досвіду. Байзан О.М. Голова методичної комісії
4 Різне
Січень
2 Робота навчального закладу щодо профілактики правопорушень Комар Г.А. Маланчій О.І.
3 Розгляд та обговорення досвіду ІПП, які атестуються Байзан О.М.
4 Про стан ведення у ліцеї навчально-планувальної документації Романчук М.А.
5 Прохід підготовки та допуск учнів до ДПА Улашкевич О.Є.
6 Про відрахування учнів ДНЗ «Лісоводський ПАЛ» Романчук М.А.
7 Різне
Березень
1 Аналіз впровадження інноваційних форм та методів роботи у діяльність ІПП ліцею Байзан О.М.
2 Робота бібліотеки щодо інформаційно-методичного забезпечення ІПП та учнів, виховання читацьких інтересів учнів. Організція роботи електронної бібліотеки. Гаврилюк В.М.
3 Атестація ІПП ліцею Боровик О.В.
4 Шляхи вдосконалення охорони праці в ліцеї Боровик В.Г. Нестерук В.О.
Травень
1 Про хід підготовки та допуск учнів випускних груп до ДПА, ДКА Романчук М.А.
2 Стан викладання предметів професійно-теоретичного циклу Романчук М.А.
3 Аналіз роботи педагогічного колективу над єдиною методичною проблемою ліцею. Байзан О.М.
4 Стан військово-партіотичного виховання та підготовка юнаків до захисту Батьківщини Коцур Є.М.
Червень
1 Підсумок навчально-виробничої та навчально-виховної роботи за 2017-2018н.р. Осика П.В. Коцур Є.М. Улашкевич О.Є.
2 Профорієнтаційна діяльність ІПП ліцею Коцур Є.М.
3 Аналіз місячників методичних комісій лцею Байзан О.М.
4 Попереднє педагогічне навантаження викладачів ліцею на наступний навчальний рік Байзан О.М.