Слово директора батькам

Дорогі батьки!

Так, я не обмовився, саме дорогі, бо Ви завітали на нашу сторінку, отже, стали ближчими для нас людьми.

Можливо, в майбутньому це визначить подальшу долю Ваших дітей, і вони стануть нашими учнями.

Хай не викликає у Вас сумнівів те, що Ваша дитина не підкорила поки що гору Олімпу університету, академії, хай не розчаровує Вас, що бали у Вашого хлопця, чи дівчини не найвищі, хай не зовсім Ви згодні із думкою Ваших дітей, хай навіть часто вони Вас розчаровують – любіть і приймайте їх такими, які вони є. Прощайте і допомагайте!

Ми часто думаємо, що люди інтелектуальної діяльності, керівних посад – це дуже престижно і важливо, забуваючи про те, що людина простої професії, мабуть, не менш важлива у повсякденному житті. Адже без простих трударів не мислиме наше існування, бо ніяка найрозумніша машина не спроможна замінити людину, яка бодай програмує цю машину.

Якщо Ви допоможете своїм дітям вибрати правильно професію, підготовку з якої здійснює наш навчальний заклад – це успіх для Вашої дитини, бо син Ваш, тату, разом з Вами виорав не одну ниву, зустрів захід сонця у полі і піднявся із співом жайворонка, щоб жнивувати – Ваш вибір вірний, бо стане гарний з нього механізатор, хлібороб, а ми йому у цьому допоможемо.

А якщо Ваша, мамо, донечка з раннього дитинства тупцювала з Вами біля плити, а коли подорослішала, то дивувала Вас своїми кулінарними здібностями, то впевнений, що і Ви не пожалкуєте, що віддали її у наші «руки», бо вірю, що зможемо навчити її кухарської величної справи.

А, можливо, хтось із Ваших дітей «знайде» себе у нашому ліцеї на поприщі трохи забутої, але на сьогоднішній день, дуже актуальної професії – коваля, навчиться ще й до цього мистецтву зварювання. Це те ж прекрасно!

А коли з модельних подіумів, або, бодай у сфері модельного бізнесу звучатиме ім’я Вашої дитини, бо Ви вірно підказали їй колись вибрати саме професію кравця, підготовку з якої ми здійснюємо, то впевнений, що гордість переповнюватиме Вас.

А як часто ми хочемо, щоб наші оселі, особливо кухні, ванни, були оригінально оформлені. І тут можуть реалізуватись Ваші діти, бо ми готуємо спеціалістів будівельних професій – лицювальників, плиточників.

Окрім цього, багатьом нашим учням ми допомагаємо ще й здобути професію водія, адже, вміти водити автомобіль, це вже не данина моді, а необхідність сьогодення.

Головне, щоб Ваші діти не «загубилися» у цьому шаленому ритмі сучасного інформаційно-комунікаційного життя, щоб визначились, для чого вони прийшли у цей світ, чого хочуть, що можуть, на що здатні.

І якщо вони стануть нашими учнями, то я вірю, що не пошкодують, бо для нас особистість дитини, гармонія її душі, реалізація, успіх, знання – це головні чинники, на які ми опираємось у своїй діяльності.

Дорогі батьки! Зробіть правильний вибір і допоможіть у цьому своїм дітям!

З повагою Олександр Боровик

СЛОВО ДИРЕКТОРА ВСТУПНИКАМ

Для перегляду відео необхідно встановити останню версію Adobe Flash Player.